O e-Shopu Kreativní nápady

Vážení a milí příznivci kreativního tvoření,

Vítáme Vás na stránkách www.kreativninapady.cz. Protože my sami jsme rozšířili řady lidí, kteří svůj volný čas tráví aktivně, a to vytvářením pro nás krásných věcí, dárků, dekorací, rozhodli jsme se nabídnout v našem e-shopu materiál, pomůcky, sety a další pomůcky pro kreativní tvoření.

Nechte se inspirovat řadou nápadů na kreativní tvoření, podrobně popsaných v knihách o tvoření - naleznete zde návody na práci s FIMO, quilling, fleurgami, modelování, vystřihování, aj. Vytvořte si působivé podzimní, vánoční či velikonoční dekorace, výzdobu dětských pokojů a celého bytu, bavte se s dětmi při vytváření dárků či ozdob na vánoční stromeček.

Mezi největší kategorii bezpochyby patří mozaiky, kde si můžete zakoupit již připravené mozaikové sety v podobě obrázků, magnetických obrázků, tácků, stojánků na fotografie, 3D sošek a jiných dekoračních předmětů. Nebo si můžete zakoupit samostatné keramické či skleněné mozaikové kamínky, ze kterých si vytvoříte krásné dekorace podle svých představ.

Další velkou skupinou jsou papírové modely a vystřihovánky nejkrásnějších evropských hradů, zámků, kostelů, katedrál i významných a celosvětově známých budov, modely aut, letadel, vzducholodí, lodí aj.

Třetí významnou oblastí jsou dekorační předměty, vánoční či velikonoční ozdoby, FIMO modelovací hmota, dekorační razítka, škrabací obrázky, omalovánky a celá řada dalších předmětů k dekorování, pomůcek pro tvoření aj.

Přejeme Vám příjemnou zábavu a krásné výrobky!


Název společnosti provozující e-shop www.kreativninapady.cz: ErgoPlan, s.r.o.
Provozovna: ErgoPlan, s.r.o., č. p. 43, 530 02 Ostřešany
IČO: 288 04 163
DIČ: CZ28804163
IČP: 1001176570

Společnost zapsána: Krajský soud v Hradci Králové, oddíl C, vložka 28295
Bankovní spojení:
Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 43-7701460247/0100
IBAN: CZ4401000000198215460297

Kontaktní formulář


Uděluji souhlas se zasíláním nabídek dle GDPR. Celé znění souhlasu a možnosti zrušení souhlasu naleznete ZDE.

captcha

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace