Způsoby platby

Při nákupu nad 2000,- Kč bez DPH neúčtujeme dopravné, zboží Vám dodáme zdarma.

Dopravci a ceny:

  Cena dopravy (s DPH) Cena za dobírku (s DPH) Max. hmotnost zásilky Max. rozměry zásilky
Česká pošta
(balík do ruky)
193,- 42,- 30 kg Délka balíku nepřesahuje 180 cm nebo součet všech tří rozměrů nepřesahuje 240 cm.
DPD 133,- 30,- 30 kg

Zboží do hodnoty 50tis., poté musí být připojištění dle dohody s obchodní asistentkou.

Nejdelší strana: 175 cm, max. obvodová délka (2× šířka + 2× výška + 1× délka): 300 cm. U větších zásilek je nutné uhradit příplatek ve výši 130 Kč.

GLS 175,- 47,- 20 kg

Zboží do hodnoty 30tis., poté musí být připojištění dle dohody s obchodní asistentkou.

Max. rozměry 3 x 3 x 3 m. U větších zásilek je nutné uhradit příplatek ve výši 55 Kč.

ADR a balíky nad 50kg: DSV, Cargo - ceny dle dohody s obchodní asistentkou.

Vámi vybraného přepravce Vám potvrdí obchodní asistentka v potvrzení objednávky. V případě, že Vámi vybraný dopravce nebude vyhovovat vlastnostem objednaného zboží, obchodní asistentka Vás upozorní a nabídne jinou možnost.

Osobní odběr:

Zboží si můžete vyzvednout osobně ve výdejním místě v provozovně společnosti – Ergoplan, s.r.o., č. p. 43, 530 02 Ostřešany. Lze vyzvednout pouze předem uhrazené zboží, není možná platba v hotovosti ani platební kartou. Provozní doba: Po – Pá 8.00 – 15.00 hod, v jinou dobu po dohodě telefonem či emailem. Vždy vyčkejte na telefonát nebo email potvrzujícího přítomnost Vámi objednaného zboží na provozovně.

Platební podmínky:

  1. Platba dobírkou je zatím nejpoužívanější způsob platby v českých internetových obchodech. Zákazník platí při předání zboží cenu zboží + přepravné + tzv. dobírkovné. Z hlediska rychlosti expedice je také výhodná, neboť expediční lhůta začíná běžet okamžikem objednání. Platí pro zákazníky z České republiky. Pro zákazníky z České republiky je daný ceník přímo v e-shopu.
  2. Platba převodem z účtu na účet nebo hotovostním vkladem na náš účet - Při bezhotovostní platbě zákazník převede resp. vloží částku uvedenou v potvrzení přijaté objednávky na účet společnosti Ergoplan, s.r.o.. Upřesňující údaje (číslo účtu, variabilní symbol) budou zákazníkovi odeslány e-mailem po objednání objednávky. Expediční lhůta začíná běžet v okamžiku připsání platby na účet Prodávajícího.
  3. Nákup na splátky - vzhledem k charakteru zboží prodej na splátky neposkytujeme.
  4. Platba v hotovosti - možnost platby v hotovosti neposkytujeme.

Zákazník v SR

Jste-li zákazník ze Slovenské republiky, platí pro Vás speciální podmínky a vždy Vás bude kontaktovat obchodní asistentka. Ceny dopravného budou podle aktuálních ceníků přepravních služeb (DPD a Česká pošta).

Kontaktní formulář


Uděluji souhlas se zasíláním nabídek dle GDPR. Celé znění souhlasu a možnosti zrušení souhlasu naleznete ZDE.

captcha

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace